Hakkımızda…

Anka Kobi Danışmanlık olarak Firmanızın ihtiyaçlarını devlet desteklerinden faydalandırmak için buradayız. Amacımız özsermayenizi mümkün olduğu kadar istikrarlı kullanabilmenizi sağlamaktır. Alınabilecek onlarca destekten firmanıza uygun olanları Anka Kobi Danışmanlığın uzman kadrosu sizin için seçerek istenilen nitelikte proje yazımıyla  firmanızın kuruluş yada gelişme aşamalarında destek oluyor.  Bu sürecin her aşamasında beraber çalışacağız.

Devletin küçük ve orta ölçekli şirketlere sağladığı desteklerle ilgi sürekli güncellenen mevzuatları takip ederek bizle yapacağınız sözleşme çercevesinde ilerleyen zamanda bu yeni desteklerdende faydalanabileceksiniz. Bu sayede hem kendinizi geliştirebilecek hemde kazancınızı artıracaksınız.

Anka Kobi Danışmanlık çalışanları olarak azimli, heyecanlı ve istekliyiz. Bugüne kadar 100 lerce firmaya sağladığımız desteklerden sizinde faydalanmanız sizin doğal hakkınız. Kendimize o kadar güveniyoruz bir danışmanlık firması için ilk olarak destek için garanti veriyoruz. İstenilen şartlar yerine getiridiği takdirde bize yapacağınız ön ödemeyi geri vermeyi taahüt ediyoruz.

Gelin firmanız için neler yapabileceğimize beraber karar verelim…